החזרות

הטבעת לא בגודל המתאים? זה לא כמו שחשבת? החברה לא אהבה? אין בעיה!
את תמיד מוזמנת להחליף למוצר אחר, לשדרג או לקבל זיכוי.

החזרת התכשיט אלינו תתבצע על חשבון הלקוחה באמצעות חברת שליחויות שלנו.
עלות איסוף תכשיט להחזרה אלינו באמצעות חברת השליחויות כרוכה בתשלום של 49 ש”ח שישולם על ידי הלקוחה במעמד ההחזרה.
איסוף התכשיט יתבצע על ידי חברת השליחויות שלנו אשר תתאם טלפונית את מועד האיסוף מול הלקוחה.

במידה ואינך מעוניינת בתכשיט שהזמנת מכל סיבה שהיא, וברצונך להחזירו אלינו ולהחליף לתכשיט אחר,  עליך ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלנו דרך מספר הטלפון: 03-6774293, עד 14 יום מיום קבלת התכשיט אצלך, לתיאום שליחות לאיסוף או להשאיר פרטים לחזרה דרך כתובת המייל באתר service@tezoro.co.il על מנת שנציג מטעמנו יחזור אליך ויתאם את איסוף התכשיט ממך אלינו בחזרה.

ללקוחה יש את האפשרות להחזיר את התכשיט באופן עצמאי לחנות בכתובת שדרות ירושלים 1 רמת גן בתיאום מראש.

במקרה של החזרת תכשיט וביטול עסקה, יינתן ללקוחה זיכוי כספי של סכום העסקה, בניכוי 5% או 100 ש”ח, הסכום הנמוך מביניהם למעט תשלום בגין שליחות במידה והלקוחה שילמה עבורה.

הזיכוי יועבר באמצעות כרטיס האשראי המעודכן בהזמנה באותם תנאי תשלום שבו הוא חויב ועד 14 ימי עסקים.

הזיכוי הכספי יועבר ללקוחה רק לאחר קבלת התכשיט בחזרה אלינו ובדיקת תקינותו.

התכשיט חייב לחזור אלינו ללא שימוש ו/או נזק ו/או פגם ועם התווית המקורית של טזורו תכשיטים כמו שנתקבל אצל הלקוחה בשלמותו ושהתווית מחוברת לתכשיט בסגירתה המקורית. באריזתו המקורית תוך 14 יום מיום קבלתו.

טזורו תכשיטים הינה המחליטה הבלעדית לקביעת מצב תקינותו של התכשיט המוחזר ושומרת לעצמה את הזכות שלא לאפשר זיכוי כספי בשום צורה שהיא באם תנאי ההחזרה לא התקיימו כמפורט לעיל. לאחר בדיקת התכשיט ואישור תקינותו, הזיכוי יועבר לכרטיס  האשראי שבאמצעותו שולם עבור התכשיט בעת ההזמנה עד 14 ימי עסקים.

החזר כספי יבוצע רק בכפוף להצגת חשבונית מקור/פתק החלפה/שובר מתנה.

במקרה של החזרת תכשיט והחלפתו לתכשיט חדש הלקוחה תחויב רק בדמי המשלוח חזרה אלינו, רק אם הוחזר דרך חברת השליחויות בסכום של 49 ₪. התכשיט החדש ישלח ללקוחה ללא עלות נוספת.

באפשרות הלקוחה להחליף את אותו תכשיט לא יותר מפעמיים למעט מצב שבו התכשיט פגום ולא ניתן לשימוש.

לפי חוק הגנת הצרכן התשמ”א 1981 תכשיט אשר הוכן בהזמנה אישית עבור לקוחה כמו חריטה על תכשיט, גודל ומידה בהתאמה אישית של טבעת ו/או כל תכשיט שנעשה לפי הזמנה אישית, לא תהיה זכאות לתנאי החלפה וביטול כמפורט לעיל.