משלוחים

טזורו תכשיטים תספק את התכשיט רק לאחר קבלת אישור עסקה מחברת האשראי. עלות המשלוח ללקוחה יהיה על חשבון טזורו תכשיטים.
אספקת התכשיט תבוצע על ידי דואר ישראל באמצעות דואר רשום או דרך דואר שליחים או חברת שליחויות באמצעות שליח עד הבית, אשר יום המסירה יתואם מראש, על ידי דואר שליחים/חברת השליחויות עם הלקוחה.

מכיוון שחלק מהתכשיטים מיובאים מחו”ל, טזורו תכשיטים מתחייבת לשלוח את הפריטים המוזמנים עד 14 ימי עסקים לחברת השליחויות או הדואר מיום קבלת אישור העסקה כמפורט לעיל. זמן אספקה בדואר רשום הינו כשבוע ימים עד שבועיים ובאמצעות חברת השליחויות  נע בין יום אחד לשלושה ימי עסקים.
ללקוחה יש אפשרות לאסוף את התכשיט באיסוף עצמי מהחנות שנמצאת בכתובת שדרות ירושלים 1 רמת גן.

במידה ומסירת התכשיט אמור להתבצע בערים ויישובים אליהם חברת השליחויות לא מגיעה, נציג מטעם שירות הלקוחות שלנו יצור קשר עם הלקוחה על מנת למצוא דרך חלופית לשליחת התכשיט.
על הלקוחה להודיע לשירות הלקוחות אם לא קיבלה את התכשיט שהזמינה במועד הכתוב באתר. במידה והלקוחה לא תרצה לחכות לתכשיט מעבר לתקופת האספקה הרשומה בתקנון האתר, טזורו תכשיטים תחזיר ללקוחה את הכסף אותו שילמה עבור ההזמנה לאחר בדיקה ואישור תקינות התלונה על ידי חברת השליחויות.

טזורו תכשיטים אינה אחראית על כל עיכוב במשלוח מסיבות שאינן בשליטתה כמו כוח עליון, שביתות, מזג אויר קשה, מלחמה, תקלות טכניות אחרות וכדומה.